Voľne stojacie vane

          Predstavujeme Vám širokú ponuku voľne stojacich vaní zo sanitárneho akrylátusanitárneho kompozitu a liateho materiálu Mineral DuraBe, najrôznejších rozmerov a tvarov.

  • Okrem moderného dizajnu Vás iste poteší dlhá 10-ročná záruka.
  • Vane voľne stojaca je vhodné umiestniť do veľkej i malej kúpeľne.
  • Voľne stojace vane sú dominantou kúpeľne a tvorí vrchol kúpeľňového dizajnu.

          Užívajte si kúpeľ v prepychu. Výrobky vytvorené technológiou Mineral DuraBe sú zakončené extrémne odolným gelcoatovým povlakom. Vďaka tomuto riešeniu majú vane a sprchovacie vaničky veľmi dobré úžitkové a estetické vlastnosti.

          Výrobky vyrobené z minerálneho odliatku, ktorý je zmesou prírodných kameňov, ako je mramor alebo žula a živice, majú dokonale hladký, neporézny povrch s veľmi vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči zafarbenie. 

          Antibakteriálne vlastnosti vrstvy Gelcoat pomáhajú udržiavať produkt v čistote a zabraňujú rastu baktérií, ktoré sú zdraviu škodlivé, čo je v kúpeľni často veľký problém.

 

Rýchle dodanie až k Vám domov, pri kúpe kompletu s batériou si môžete uplatniť dodatočnú zľavu 20% na vaňu. Tešíme sa na Vašu návšetvu.

Dohodnite si stretnutie
+421 918 111 300 stavebniny@stavebniny-sof.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií