RADIÁTORY A SUŠIAKY

RADIÁTORY A SUŠIAKY

Kúpeľňové moderné radiátory, alebo  kúpeľňové rebríky  sú dnes nevyhnutným doplnkom každej kúpeľne. Kúpeľňový radiátor  je vyrábaný z kvalitného kovu, ktorý je opatrený antikoróznou úpravou. Dnes už sa nemusíte obávať položiť mokrý uterák na radiátor. Okrem vykurovania, je tak  kúpeľňový rebrík  vhodný doplnok do sáun, wellness a posilňovní. Z našej ponuky  radiátorov do kúpeľne  si môžete vybrať veľké množstvo tvarov a hlavne obrovské množstvo farieb. Vybaví sa vám pri slove  radiátor  vždy ten istý, klasický tvar? To už dnes nemusí, ponúkame množstvo  kúpeľňových radiátorov , od popredných svetových dizajnérov, na ktoré sa nebudete chcieť prestať pozerať.

  • Taktiež sa do kúpeľní hodia rôzne sušiaky či k radiátorom ďalšie doplnky , vďaka ktorým budete môcť efektívnejšie sušiť viac bielizne (uterákov a pod.) naraz.
  • Garnitúra (pripojovací ventil), termostatická hlavica aj kompletné príslušenstvo je k dispozícii v 13-tich rôznych farbách, vždy s veľmi kvalitnou povrchovou úpravou.
  • Vykurovacia tyč s termostatom je skvelé riešenie pre vykurovacie kúpeľňové rebríky, bez nutnosti inštalácie rozvodov pre klasické vykurovanie, stačí Vám len elektrická zásuvka. Vykurovacie tyče sú upravené pre použitie v prostredí kúpeľní. Termostat vyhrievacej patróny zabraňuje prehriatiu radiátora, intenzitu vykurovania je možné regulovať v rozsahu 0 - 65°C.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme u nás v predajni.

Dohodnite si stretnutie
+421 918 111 300 stavebniny@stavebniny-sof.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií