Prémiová Star Top & Color

Milí zákazníci, chystáte sa riešiť fasádu? Novú či rekonštruovanú? Predstavujeme Vám prémiovú silikónovú omietku a farbu od spoločnosti Baumit Star Top & Color.

  • Silikónová omietka a farba novej generácie
  • Extrémna odolnosť
  • Vynikajúca spracovateľnosť

Star-Top-&-Color

Nová generácia s multifunkčným efektom

Ponúka viac farebných odtieňov a vďaka kvalitnému silikónovému spojivu a plnivu má unikátne vlastnosti pre ochronu fasády na dlhé roky.

Vďaka hydrofilnej schopnosti omietky sa povrch fasády pri vlhkom počasí vysuší oveľa skôr ako pri bežných omietkach. V porovnaní s bežnými omietkami na báze akrylátovej disperzie je to až o 100 %, v porovnaní s bežnou silikónovou omietkou o 66 %. Hydrofóbne vlastnosti zase zabezpečujú rýchle odvedenie dažďových kvapiek z povrchu. Kombinácia oboch funkcií - Drypor efekt udržiava povrch suchý a zároveň odolnejší voči znečisteniu a vzniku rias.

Dlhodobá ochrana s jednoduchým spracovaním

Unikátny funkčný povrch omietky a farby Baumit Star s Drypor efektom pôsobí proti vlhkosti a chráni fasádu prirodzene dlhšie pred riasami a machov. Táto ochrana je navyše posilnená vyšším obsahom špeciálnych prísad vo forme mikrokapsúl s postupným, dlhodobým uvoľňovaním účinnej látky bez negatívnych dopadov na životné prostredie.

Aplikácia omietky Baumit StarTop je veľmi jednoduchá a zaručuje dobrý výsledok v každej zo šiestich ponúkaných štruktúr. Škrabaná 1,5K, 2K, 3K, ryhovaná 2R, 3R a jemná omietka StarTop Fine. V prípade farby StarColor oceníte jej vysokú kryciu schopnosť a možnosť nanášania farby striekaním technológiou airless.

Žiarivá biela

Ak si želáte skutočne oslnivú bielu fasádu, použite omietku StarTop alebo farbu StarColor v odtieni Life 0019. Špeciálne zloženie a pigmenty zabezpečia ešte belší odtieň. Ale bez ohľadu na zvolený farebný odtieň získate s istotou krásnu fasádu na dlhý čas.

Príďte k nám na predajňu, radi Vám poradíme s výberom.

Dohodnite si stretnutie
+421 918 111 300 stavebniny@stavebniny-sof.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií